ته هایش یک آپارتمان دارد که محلی میشود برای قرار های مدیران شرکت با معشوقه هایشان.

فیلم بعضی ها داغشو دوست دارند در بین 250 فیلم برتر سایت آی ام دی بی در رتبه 117 قرار دارد.

کارگردان : Billy Wilder

هنرپیشه ها : Jack LemmonShirley MacLaineFred MacMurray

صفحه های فیلم در سایت های سینمایی:

Imdb        Metacritic        Rottentomatoes       موسیقی متن        تریلر فیلم         گالری عکس          باکس آفیس


6- زندگی زیباستLife Is Beautifulمعرفی ده فیلم برتر ژانر کمدی

فیلم زندگی زیباست در سال 1999 رقیب اصلی فیلم بچه های آسمان مجید مجیدی در مراسم اسکار بود. من به عنوان یک ایرانی باید از فیلم زیبای مجید مجیدی در بردن جایزه بهترین فیلم خارجی زبان اسکار 1999 دفاع کنم اما وقتی به تماشای فیلم زندگی زیباست می نشینید به گردانندگان اسکار حق میدهید که فیلم روبرتو بنینی را انتخاب کرده اند.

فیلم زندگی زیباست در  ده فیلم برتر ژانر کمدی جای میگیرد اما این فیلم کمدی محض نیست. فیلم زندگی زیباست داستان عشق پدر و فرزندی است. داستان زندگی پر مشقت انسان است. فیلم کمدی زندگی زیباست به ما یاد میدهد در هر شرایطی میتوان خوب بود حتی در بدترین شرایط. نیمه دوم فیلم از طنز فیلم کم میشود اما در همین نیمه دوم فیلم است که حرف های مهم فیلم آغاز میشود.

نکته جالب توجه مراسم اسکار 1999 برنده شدن روبرتو بنینی در نقش اصلی مرد بود که در رقابت با تام هنکس در فیلم نجات سرباز رایان  استیون اسپیلبرگ این جایزه را برد. راستش برای من این مورد چندان خوش آیند نیست و به محضی که سعی میکنم بازی درخشان بنینی را لایق اسکار بدانم به یاد اشک های تام هنکس در فیلم نجات سرباز رایان می افتم  و کمی مردد میشوم.

فیلم  در بین 250 فیلم برتر سایت آی ام دی بی در رتبه 22 قرار دارد.

کارگردان : Roberto Benigni

هنرپیشه ها : Roberto BenigniNicoletta BraschiGiorgio Cantarini

صفحه های فیلم در سایت های سینمایی:

Imdb        Metacritic        Rottentomatoes       موسیقی متن        تریلر فیلم         گالری عکس          باکس آفیس


5- منشی همه‌کاره او His Girl Friday معرفی ده فیلم برتر ژانر کمدی

اگر در معرفی ده فیلم برتر ژانر کمدی نام این فیلم را پیدا نکردید به راحتی و با مسئولیت من آن لیست را کناری بگذارید. این فیلم سینمایی کمدی لقب جالبی هم دارد. به این فیلم لقب سریع ترین فیلم کمدی تاریخ سینما را داده اند. دیالوگ گویی در این فیلم به قدری سریع است که گاهی اوقات انتهای  دیالوگ یک بازیگر بر ابتدای دیالوگ بازیگر دیگر می افتد. اگر این فیلم را آغاز کنید مطمئنا تا انتهای آن پیش خواهید رفت زیرا فرصت متوقف کردن فیلم به شما دست نخواهد داد. این فیلم چندین سال بعد بازسازی شده است اما مطلقا به سراغ بازسازی آن نروید.

کارگردان :Howard Hawks

هنرپیشه ها : Cary GrantRosalind RussellRalph Bellamy

صفحه های فیلم در سایت های سینمایی:

Imdb                Rottentomatoes               تریلر فیلم         گالری عکس 


4- جویندگان طلا The Gold Rushمعرفی ده فیلم برتر ژانر کمدی

فیلم جویندگان طلای چارلی چاپلین از آن دست فیلم های صامتی است که تا زمانی سینما وجود دارد از آن یاد میشود. فیلم داستان تب طلا در آلاسکا است. همه به دنبال ثروت باد آورده روانه آلاسکا میشوند تا وضعیت خود را تغییر دهند. در این فیلم عشق ، فقر ، مشقت های زندگی به خوبی نشان داده شده است. فیلم چارلی چاپلین در حقیقت خود زندگی را به چالش میکشد نه فقط قسمت زیاده خواهی انسان را.

یکی از ماندگار ترین صحنه های فیلم صحنه ای است که چارلی چاپلین نشسته است و لنگه کفش خودش را میخورد.

فیلم  در بین 250 فیلم برتر سایت آی ام دی بی در رتبه 152 قرار دارد.

کارگردان : Charles Chaplin

هنرپیشه ها :Charles ChaplinMack SwainTom Murray

صفحه های فیلم در سایت های سینمایی:

Imdb                Rottentomatoes       موسیقی متن        تریلر فیلم         گالری عکس          باکس آفیس


3- پسربچه The Kidمعرفی ده فیلم برتر ژانر کمدی


ماجرای این فیلم را می‌توان آمیخته‌ای از درام و واقعیت دانست.روایت فیلم ماجرای فرد بیکاری در یک محلهٔ فقیرنشین را مطرح می‌کند که به‌طور اتفاقی پسربچهٔ بی‌سرپرستی را می‌یابد و ناخواسته او را به زندگی خود راه می‌دهد، ولی رفته‌رفته به او دل می‌بندد.

در لیس


moviedoc فیلم ,زندگی ,سایت ,کمدی ,فیلم  ,سینمایی ,زندگی زیباست ,فیلم برتر ,سینمایی imdb  ,فیلم کمدی ,فیلم زندگی ,فیلم زندگی زیباست منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانشنامه سلامت شادان کانفیگ شاپ | مرجع فروش کانفیگ های سی اس فیلمبازای حرفه ای زرشک آبرام اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طبس دیبا موویز | دانلود رایگان فیلم خارجی با لینک مستقیم هر چی بخوای اسکارخانم آی انشا | انشا من کلبه عاشقانه